Google Ads Nedir? Nasıl Kullanılır?

Ticaretin temel yapı taşlarından birisinin reklam olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Ticaretin şekli ne kadar değişirse değişsin, o şekle uygun bir reklamcılık yöntemi de mutlaka bulunur. Öyle ki dijital dünyadaki hızlı gelişim ile beraber e-ticaret için de yeni reklamcılık türleri geliştirilmiş durumdadır. Pek çok konuda öncü olan Google, internet reklamcılığı konusunda da Google Ads ile etkili çözümler sunmaktadır. Öyleyse Google Ads nedir?

Devamını Oku!


Google Ads Negatif Anahtar Kelimeler

Google ADS arama ağı reklamlarında negatif kelimeler kullanmak - tanımlamak kritik önem taşır. Geniş ve sıralı eşleme türü kullandığınız kelimeler farklı kelimeler eklenerek aranabilir ve reklamlarınızı tıklatabilir. Burada kampanyanıza başlamadan önce Anahtar kelime planlayıcısı ile kelimelerinizi taratabilir ve olası tıklama alacağı varyasyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Bu araç ile size uygun olmayan kelimeleri bulup negatif olarak tanımlayabilirsiniz. Reklamınız yayınlanmaya başladıktan sonra arama terimlerinin günlük olarak incelenmesi ve gereksiz tıklama alan kelimelerin negatife eklenmesi oldukça önemlidir.

Devamını Oku!


Google Adwords Sektörünüze Nasıl Katkı Sağlar ?

Google Ads, her sektörden işletmeler için güçlü reklamcılık çözümleri sunar. Farklı kampanya türleri ise kullanıcıların pazarınızdaki içeriği tüketme şekline uygun reklamlar yayınlamanıza olanak tanır.

Devamını Oku!


Google Adwords ‘ De Nasıl Reklam Açılır ?

İlk adım, yeni bir kampanya oluşturup hedefinizi seçmektir. Bu amaç, hedeflediğiniz kitleye ulaşmak için en uygun kampanya türünü belirlemenize yardımcı olur.

Devamını Oku!


Arama Ağı Reklamı Ve Avantajları Nedir ?

Arama Ağı kampanyaları, Google'ın devasa arama sonuçları ağına reklam yerleştirmenize olanak tanır. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi internette etkin bir şekilde arayan kullanıcılara reklam gösterebilirsiniz.

Devamını Oku!


Görüntülü Reklam Ağı Nedir ?

Akıllı Görüntülü Reklam kampanyaları; hedeflemeyi, teklif vermeyi ve reklamları otomatikleştirip optimize eder. Google'ın makine öğrenimi teknolojisiyle desteklenen bir Akıllı Görüntülü Reklam kampanyası, yeni ve mevcut müşterileri otomatik olarak bulabilir, doğru teklifleri belirleyebilir, web'de ve uygulamalarda herhangi bir ekrana veya reklam alanına uyarlanan ilgi çekici reklamlar oluşturabilir. Akıllı Görüntülü Reklam kampanyalarını kullanan reklamverenler aynı işlem başına maliyetle (EBM), diğer görüntülü reklam kampanyalarına kıyasla ortalama %20 daha fazla dönüşüm elde ediyor.

Devamını Oku!


Akıllı Kampanya Nedir ?

Akıllı kampanyaları kullanmaya başlamak yalnızca birkaç dakikanızı alır. İlk kurulumdan sonra Google Ads, kampanyanızı otomatik olarak yönetir.

Devamını Oku!


Google Adwords İle Youtube ‘a Reklam Nasıl Verilir ?

Video kampanyaları, YouTube'da ve Google video iş ortakları aracılığıyla kitlenize ulaşmanıza ve onlarla etkileşim kurmanıza olanak tanır. Bir video kampanyası oluştururken, kullanıcıları ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgilendiren ve harekete geçmeye teşvik eden farklı kampanya hedefleri, kampanya alt türleri ve reklam biçimleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Devamını Oku!


Bize Ulaşın
Lokasyon

İstanbul - Maslak 1453

Email

Email: [email protected]

Telefon